asa

Kravatınızı Nasıl Hazırlıyoruz !

Kravatın isim olarka kökeni zaten nereden geldiğini gösteriyor. Kravat, Hırvat kökenli bir kelimedir. İlk olarak Hırvatların bir savaş esnasında eşleri ve anneleri tarafından bağlılık göstergesi olarak erkeklerin boyunlarına bağlamaları sonucu bu durum dönemin Fransız hükümdarının hoşuna gitmiştir. Daha sonra bunu günlük kıyafet olarak kullanmaya başlayan Fransızlardan günümüze kadar gelmiştir.

Geçmişten günümüze kadar erkeklerin şıklık sembolü olan kravatlar çok çeşitli desen ve renkte üretilmektedir. Kadınlar için aksesuar çeşitliliği oldukça fazla, ancak erkekler için durum böyle değil. Özel günlerde, iş yerinde, etkinlik ve davetlerde genellikle kravat tercih eden erkekler için birçok farklı tasarım ve seçenek bulunmaktadır.

Bilindik bir çok markanın kravat kategorisinde bir çok çeşitleri bulunmaktadır. Küçücük kumaşlara bir sürü para vermek istemeyen erkekler haklı olarak uygun kravat almayı tercih eder. Bu kaliteden ödün verecekleri anlamına gelmez. Türkiye’de 100% yerli malzemelerle ve el işçili ile üretilen markalar mevcuttur. Bu markaların da başında Exve ve Milano Exclusive markaları gelir. Markaların geniş ürün yelpazesinden en uygun fiyata birinci sınıf bir kravat alabilirsiniz.

Outlet34.com’da kravatlar renklerine (siyah, beyaz mavi gibi), desenlerine (çizgili, çiçekli gibi) ve türlerine (ince, normal gibi) ayrılmıştır. Sizde beğenize göre bir kravat alabilirsiniz.

Ayrıca, son dönemlerde birçok kişinin boynunda Atatürk kravatı var. Artık her yerde bulunan Atatürk kravatı Atatürk’e saygı duyan ve bu saygısını bir şekilde belli etmek isteyen kişiler tarafında alınmakta. Kravat takmayı sevmeyen birçok kişi bile Atatürk kravatları sayesinde kravat takmaya başlamıştır. Değişik pozların bulunduğu kravatları boyunlarında taşıyan erkekler daha ayrıcalıklı… Her zaman söylediğimiz gibi Atatürk’e saygı vatana duyulan sevgi kadar değerlidir. Siz de bu saygıyı göstermek adına Atatürk kravat çeşitlerinden alabilir uygun fiyat avatajlarını yakalayabilirsiniz.. Her zaman daha iyi ve daha güzel ürünleri size sunmaya devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir